LCP-1FE

  • Daca ai intrebari despre produse, comanda sau livrare, contacteaza-ne la:
  • Tel: 0721 263 179
  • Email: sales@quadraelectric.ro

1-Port FE SFP Fiber Transceiver

Specificatii generale:

  • Conform cu IEEE 802.3u
  • Operatie Full duplex
  • Functia de diagnostic DDM imbunatateste calitatea transmisiei
  • Conector interfata LC duplex
  • Indicator de detectare a semnalului TTL
  • Clasa 1 (conform EN 60825-1)
  • Carcasa metalica

Tehnologie

  • Conformitate standard: IEEE 802.3u 100Base-FX

Interfata

Fast Ethernet

  • Numarul portului: 1
  • Conectori: Duplex LC

Temperatura de Operare

  • Modele standard: de la -5 ℃ la 70 ℃ (41 ℉ la 158 ℉)
  • Modele cu gama marita de t℃: de la -40 ℃ la 85 ℃ (-40 ℉ la 185 ℉)
  • Temperatura de stocare: de la -40 ℃ la 85 ℃ (-40 ℉ la 185 ℉)